Київська обл. Ірпінь Салони краси Студії нарощування волоссяСтудії нарощування волосся Ірпінь

Студії нарощування волосся у Ірпені

2
 • Салон красоты Afrodita
  вулиця Шевченка, тел. 0(63)217-17-7... показати
  вулиця Шевченка, 16, тел. 0(63)217-17-79 детальніше
  Студії нарощування волосся Салон красоты Afrodita знаходиться у Ірпені, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Beauty Generation
  вулиця Лісова, тел. 0(98)496-34-8... показати
  вулиця Лісова, 50, тел. 0(98)496-34-82 детальніше
  Студії нарощування волосся Beauty Generation знаходиться у Ірпені, вулиця Лісова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.

коротко про студії нарощування волосся у Ірпені

На цій сторінці зібрані студії нарощування волосся, розташовані у Ірпені. Locator.ua відомо про дві студії нарощування волосся поряд з цим місцем серед яких Салон красоты Afrodita, Beauty Generation , які розташовані на вул. Шевченка, вул. Лісова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці студії нарощування волосся.

Студії нарощування волосся у Ірпені

Більше популярних послуг у рубриці:

нарощування нігтів, манікюр, педикюр, візаж, ін'єкції ботоксом, лікування волосся і шкіри голови, пілінг, ювідерм, депіляція, лікування/видалення новоутворень, лікування акне, догляд за тілом, ін'єкційний ліполіз (ліполітики), мезотерапія обличчя, послуги косметолога, контурна пластика, anti-age процедури, чоловічі стрижки, масаж обличчя, ультразвукові процедури