• Клімішина Мар'яна Ігорівна

  вулиця Соборна, тел. 0 (97) 502-20... показати
  вулиця Соборна, 118/19, тел. +380(97)502-20-08 детальніше
  Нотаріуси Клімішина Мар'яна Ігорівна знаходиться у Ірпені, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 17:00.
 • Приватний нотаріус Поварова Людмила Володимірівна

  Ірпінь, вулиця Українська, тел. 0 (97) 434-72... показати
  Ірпінь, вулиця Українська, 65б, тел. +380(97)434-72-91 детальніше
  Нотаріус вчиняє нотаріальні дії, передбачені законодавством, у тому числі: оформлення спадщини (спадщина), посвідчення заповітів (заповіти), посвідчення договорів купівлі-продажу, дарування,...
 • Приватний нотаріус Єщенко Андрій Вікторович

  Ірпінь, вулиця Личака, тел. 0 (45) 976-12... показати
  Ірпінь, вулиця Личака, 16, тел. +380(45)976-12-87 детальніше
  Нотаріуси Приватний нотаріус Єщенко Андрій Вікторович знаходиться у Ірпені, вулиця Личака.
 • Приватний нотаріус Аліменко Валентина Михайлівна

  вулиця Центральна, тел. 0 (97) 577-85... показати
  вулиця Центральна, 35а, тел. +380(97)577-85-45 детальніше
  Нотаріус Валентина Михайлівна Аліменко добре знається на питаннях переходу права власності, і велику частину її роботи становлять правочини, пов’язані з нерухомістю. Свідоцтво №...
 • Нотаріус Демчук Л.В.

  Ірпінь, вулиця Поезії, тел. 0 (67) 977-01... показати
  Ірпінь, вулиця Поезії, 26, тел. +380(67)977-01-74 детальніше
  Нотаріуси Нотаріус Демчук Л.В. знаходиться у Ірпені, вулиця Поезії. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про нотаріуси у Ірпені (Київська)

На цій сторінці зібрані нотаріуси, розташовані у Ірпені (Київська). Locator відомо про п'ять нотаріуси поряд з цим місцем серед яких Клімішина Мар'яна Ігорівна, Приватний нотаріус Поварова Людмила Володимірівна, Приватний нотаріус Єщенко Андрій Вікторович та інші , які розташовані на вул. Соборна, вул. Українська, вул. Личака і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці нотаріуси.

 • Скільки Нотаріуси у Ірпені?

  За даним Locator у Ірпені ведуть діяльність 5 Нотаріуси.

 • Які Нотаріуси найкращі у Ірпені?

 • Де знаходиться найближчі від мене Нотаріуси у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Нотаріуси, перейдіть на сторінку Нотаріуси у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Нотаріуси у Ірпені?

  Ціни на послуги Нотаріуси залежать від конкретної послуги і Нотаріуси. Locator.ua дає можливість всім Нотаріуси вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Нотаріуси.

 • Послугами яких Нотаріуси у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Нотаріуси, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Клімішина Мар'яна Ігорівна, Приватний нотаріус Поварова Людмила Володимірівна, Приватний нотаріус Єщенко Андрій Вікторович.

 • Як зв'язатись з цими Нотаріуси?

  Контакти для зв'язку з цими Нотаріуси ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

 • З котрої і до котрої години приймають Нотаріуси?

  В основному Нотаріуси ведуть прийом за стандартним графіком, але з більшістю можливо домовитись про більш зручний для вас час.

Нотаріуси у Ірпені

Схожі рубрики: Нотаріальна контора у Ірпені

Більше популярних послуг у рубриці:

спадкове право, оформлення шлюбного договору, видача свідоцтва про право на спадщину, нотаріальний переклад, посвідчення договорів, перереєстрація підприємств, реєстрація ТОВ, компаній, підприємств, супроводження угод з нерухомістю, оформлення спадщини, реєстрація ФОП, направлення запиту фізичній або юридичній особі, відкриття конверту з закритим заповітом і оголошення закритого заповіту, внесення змін до документів, ліквідація громадської організації, видача свідоцтва про право власності на частку в спільному майні, передача заяви фізичної та юридичної особи іншій фізичній і юридичній особі, посвідчення договору купівлі-продажу нерухомості, реєстрація прав на нерухомість, переклад документів, посвідчення часу пред'явлення документа, видача дубліката документа, засвідчення справжності підпису, видача свідоцтв, односторонні угоди