• target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Дитяча міська поліклініка

  Ірпінь, вулиця Садова, тел. 0 (45) 976-71... показати
  Ірпінь, вулиця Садова, 29, тел. +380(45)976-71-13 детальніше
  Дитячі лікарні Дитяча міська поліклініка знаходиться у Ірпені, вулиця Садова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 18:00.
 • Ірпінська центральна міська дитяча лікарня

  Ірпінь, вулиця Давидчука, тел. 0 (45) 975-73... показати
  Ірпінь, вулиця Давидчука, 63ж, тел. +380(45)975-73-68 детальніше
  Дитячі лікарні Ірпінська центральна міська дитяча лікарня знаходиться у Ірпені, вулиця Давидчука. Сьогодні ця організація працює за графіком з 05:00 до 23:59.

Коротко про дитячі лікарні у Ірпені (Київська)

На цій сторінці зібрані дитячі лікарні, розташовані у Ірпені (Київська). Locator відомо про дві дитячі лікарні поряд з цим місцем серед яких Дитяча міська поліклініка, Ірпінська центральна міська дитяча лікарня , які розташовані на вул. Садова, вул. Давидчука. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дитячі лікарні.

 • Скільки Дитячі лікарні у Ірпені?

  За даним Locator у Ірпені ведуть діяльність 2 Дитячі лікарні.

 • Які Дитячі лікарні найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Дитячі лікарні у Ірпені: Дитяча міська поліклініка, Ірпінська центральна міська дитяча лікарня.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дитячі лікарні у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дитячі лікарні, перейдіть на сторінку Дитячі лікарні у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дитячі лікарні у Ірпені?

  Ціни на послуги Дитячі лікарні залежать від конкретної послуги і Дитячі лікарні. Locator.ua дає можливість всім Дитячі лікарні вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Дитячі лікарні.

 • Послугами яких Дитячі лікарні у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дитячі лікарні, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Дитяча міська поліклініка, Ірпінська центральна міська дитяча лікарня.

 • Як зв'язатись з цими Дитячі лікарні?

  Контакти для зв'язку з цими Дитячі лікарні ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дитячі лікарні у Ірпені