Locator Київська Ірпінь КінотеатриКінотеатри Ірпінь

Кінотеатри у Ірпені

2
 • Кінотеатр Перун

  вулиця Соборна, тел. 0 (50) 572-22... показати
  вулиця Соборна, 105а, тел. +380(50)572-22-59 детальніше
  Кінотеатри Кінотеатр Перун знаходиться у Ірпені, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 23:59.
 • Кінотеатр Перун

  вулиця Соборна, тел. 0 (97) 440-17... показати
  вулиця Соборна, 105а, тел. +380(97)440-17-30 детальніше
  Кінотеатри Кінотеатр Перун знаходиться у Ірпені, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 23:00.

Коротко про кінотеатри у Ірпені (Київська)

На цій сторінці зібрані кінотеатри, розташовані у Ірпені (Київська). Locator відомо про дві кінотеатри поряд з цим місцем серед яких Кінотеатр Перун, Кінотеатр Перун , які розташовані на вул. Соборна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці кінотеатри.

 • Скільки Кінотеатри у Ірпені?

  За даним Locator у Ірпені ведуть діяльність 2 Кінотеатри.

 • Які Кінотеатри найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Кінотеатри у Ірпені: Кінотеатр Перун, Кінотеатр Перун.

 • Де знаходиться найближчі від мене Кінотеатри у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Кінотеатри, перейдіть на сторінку Кінотеатри у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Кінотеатри у Ірпені?

  Ціни на послуги Кінотеатри залежать від конкретної послуги і Кінотеатри. Locator.ua дає можливість всім Кінотеатри вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Кінотеатри.

 • Послугами яких Кінотеатри у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Кінотеатри, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Кінотеатр Перун, Кінотеатр Перун.

 • Як зв'язатись з цими Кінотеатри?

  Контакти для зв'язку з цими Кінотеатри ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Кінотеатри у Ірпені