Locator Київська Ірпінь Кардіологічна клінікаКардіологічна клініка Ірпінь

Кардіологічна клініка у Ірпені

1
 • target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України

  Ірпінь, вулиця Василя Стуса, тел. 0 (45) 976-35... показати
  Ірпінь, вулиця Василя Стуса, 31, тел. +380(45)976-35-12 детальніше
  У місті Ірпені поруч з парком «Центральний» на 8 гектарах природного лісового масиву розташований відокремлений реабілітаційний підрозділ – Ірпінська філія Державної установи «Інститут серця...

Коротко про кардіологічна клініка у Ірпені (Київська)

На цій сторінці зібрані кардіологічна клініка, розташовані у Ірпені (Київська). Locator відомо про одна кардіологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України , який розташований на вул. Василя Стуса. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці кардіологічна клініка.

 • Скільки Кардіологічна клініка у Ірпені?

  За даним Locator у Ірпені ведуть діяльність 1 Кардіологічна клініка.

 • Які Кардіологічна клініка найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Кардіологічна клініка у Ірпені: Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України.

 • Де знаходиться найближчі від мене Кардіологічна клініка у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Кардіологічна клініка, перейдіть на сторінку Кардіологічна клініка у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Кардіологічна клініка у Ірпені?

  Ціни на послуги Кардіологічна клініка залежать від конкретної послуги і Кардіологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Кардіологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Кардіологічна клініка.

 • Послугами яких Кардіологічна клініка у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Кардіологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України.

 • Як зв'язатись з цими Кардіологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Кардіологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Кардіологічна клініка у Ірпені

Більше популярних послуг у рубриці:

електрокардіограма (ЕКГ)