Locator Київська Ірпінь СтадіониСтадіони Ірпінь

Стадіони у Ірпені

3
 • Стадіон Податкової Академії

  Ірпінь, вулиця Матвія Донцова, тел.
  Ірпінь, вулиця Матвія Донцова, ірпінь, тел. детальніше
  Стадіони Стадіон Податкової Академії знаходиться у Ірпені, вулиця Матвія Донцова.
 • Спортивний об'єкт

  вулиця Північна, тел.
  вулиця Північна, ірпінь, тел. детальніше
  Стадіони Спортивний об'єкт знаходиться у Ірпені, вулиця Північна.
 • Ірпінський міський стадіон Чемпіон

  Ірпінь, вулиця Соборна, тел.
  Ірпінь, вулиця Соборна, 183, тел. детальніше
  Стадіони Ірпінський міський стадіон Чемпіон знаходиться у Ірпені, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.

Коротко про стадіони у Ірпені (Київська)

На цій сторінці зібрані стадіони, розташовані у Ірпені (Київська). Locator відомо про три стадіони поряд з цим місцем серед яких Стадіон Податкової Академії, Спортивний об'єкт, Ірпінський міський стадіон Чемпіон , які розташовані на вул. Матвія Донцова, вул. Північна, вул. Соборна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці стадіони.

 • Скільки Стадіони у Ірпені?

  За даним Locator у Ірпені ведуть діяльність 3 Стадіони.

 • Які Стадіони найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Стадіони у Ірпені: Стадіон Податкової Академії, Спортивний об'єкт, Ірпінський міський стадіон Чемпіон.

 • Де знаходиться найближчі від мене Стадіони у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Стадіони, перейдіть на сторінку Стадіони у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Стадіони у Ірпені?

  Ціни на послуги Стадіони залежать від конкретної послуги і Стадіони. Locator.ua дає можливість всім Стадіони вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Стадіони.

 • Послугами яких Стадіони у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Стадіони, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Стадіон Податкової Академії, Спортивний об'єкт, Ірпінський міський стадіон Чемпіон.

 • Як зв'язатись з цими Стадіони?

  Контакти для зв'язку з цими Стадіони ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Стадіони у Ірпені