Locator Київська Ірпінь ВійськкоматиВійськкомати Ірпінь

Військкомати у Ірпені

1
 • Ірпінсько-Бучанський об'єднаний військовий комісаріат

  вулиця Дем'яна Попова, тел. 0 (45) 975-73... показати
  вулиця Дем\'яна Попова, 26, тел. +380(45)975-73-56 детальніше
  Військкомати Ірпінсько-Бучанський об'єднаний військовий комісаріат знаходиться у Ірпені, вулиця Дем'яна Попова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про військкомати у Ірпені (Київська)

На цій сторінці зібрані військкомати, розташовані у Ірпені (Київська). Locator відомо про одна військкомати поряд з цим місцем серед яких Ірпінсько-Бучанський об'єднаний військовий комісаріат , який розташований на вул. Дем'яна Попова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці військкомати.

 • Скільки Військкомати у Ірпені?

  За даним Locator у Ірпені ведуть діяльність 1 Військкомати.

 • Які Військкомати найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Військкомати у Ірпені: Ірпінсько-Бучанський об'єднаний військовий комісаріат.

 • Де знаходиться найближчі від мене Військкомати у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Військкомати, перейдіть на сторінку Військкомати у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Військкомати у Ірпені?

  Ціни на послуги Військкомати залежать від конкретної послуги і Військкомати. Locator.ua дає можливість всім Військкомати вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Військкомати.

 • Послугами яких Військкомати у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Військкомати, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ірпінсько-Бучанський об'єднаний військовий комісаріат.

 • Як зв'язатись з цими Військкомати?

  Контакти для зв'язку з цими Військкомати ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Військкомати у Ірпені