• target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Shashlikyan

  вулиця Садова, тел. 0 (67) 728-29... показати
  вулиця Садова, 31/33, тел. +380(67)728-29-50 детальніше
  Ми готуємо з любов'ю на відкритій кухні східні страви з кавказької (вірменської, грузинської), узбецької кухонь з доставкою додому або в офіс. Східна кухня знайде шлях до серця кожного: плов, долма,..
 • М'ясний погрібок

  вулиця Університетська, тел. 0 (68) 152-04... показати
  вулиця Університетська, 2р, тел. +380(68)152-04-33 детальніше
  Магазини кулінарії М'ясний погрібок знаходиться у Ірпені, вулиця Університетська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.

Коротко про магазини кулінарії у Ірпені (Київська)

На цій сторінці зібрані магазини кулінарії, розташовані у Ірпені (Київська). Locator відомо про дві магазини кулінарії поряд з цим місцем серед яких Shashlikyan, М'ясний погрібок , які розташовані на вул. Садова, вул. Університетська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці магазини кулінарії.

 • Скільки Магазини кулінарії у Ірпені?

  За даним Locator у Ірпені ведуть діяльність 2 Магазини кулінарії.

 • Які Магазини кулінарії найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Магазини кулінарії у Ірпені: Shashlikyan, М'ясний погрібок.

 • Де знаходиться найближчі від мене Магазини кулінарії у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Магазини кулінарії, перейдіть на сторінку Магазини кулінарії у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Магазини кулінарії у Ірпені?

  Ціни на послуги Магазини кулінарії залежать від конкретної послуги і Магазини кулінарії. Locator.ua дає можливість всім Магазини кулінарії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Магазини кулінарії.

 • Послугами яких Магазини кулінарії у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Магазини кулінарії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Shashlikyan, М'ясний погрібок.

 • Як зв'язатись з цими Магазини кулінарії?

  Контакти для зв'язку з цими Магазини кулінарії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Магазини кулінарії у Ірпені

Більше популярних послуг у рубриці:

гриль