• target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Дитяча міська поліклініка

  вулиця Садова, тел. 0 (45) 976-71... показати
  вулиця Садова, 29, тел. +380(45)976-71-13 детальніше
  Дитячі поліклініки Дитяча міська поліклініка знаходиться у Ірпені, вулиця Садова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 18:00.
 • Ірпінська центральна міська дитяча лікарня

  Ірпінь, вулиця Давидчука, тел. 0 (45) 975-73... показати
  Ірпінь, вулиця Давидчука, 63ж, тел. +380(45)975-73-68 детальніше
  Дитячі поліклініки Ірпінська центральна міська дитяча лікарня знаходиться у Ірпені, вулиця Давидчука. Сьогодні ця організація працює за графіком з 05:00 до 23:59.

Коротко про дитячі поліклініки у Ірпені (Київська)

На цій сторінці зібрані дитячі поліклініки, розташовані у Ірпені (Київська). Locator відомо про дві дитячі поліклініки поряд з цим місцем серед яких Дитяча міська поліклініка, Ірпінська центральна міська дитяча лікарня , які розташовані на вул. Садова, вул. Давидчука. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дитячі поліклініки.

 • Скільки Дитячі поліклініки у Ірпені?

  За даним Locator у Ірпені ведуть діяльність 2 Дитячі поліклініки.

 • Які Дитячі поліклініки найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Дитячі поліклініки у Ірпені: Дитяча міська поліклініка, Ірпінська центральна міська дитяча лікарня.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дитячі поліклініки у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дитячі поліклініки, перейдіть на сторінку Дитячі поліклініки у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дитячі поліклініки у Ірпені?

  Ціни на послуги Дитячі поліклініки залежать від конкретної послуги і Дитячі поліклініки. Locator.ua дає можливість всім Дитячі поліклініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Дитячі поліклініки.

 • Послугами яких Дитячі поліклініки у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дитячі поліклініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Дитяча міська поліклініка, Ірпінська центральна міська дитяча лікарня.

 • Як зв'язатись з цими Дитячі поліклініки?

  Контакти для зв'язку з цими Дитячі поліклініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дитячі поліклініки у Ірпені