• target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • СДС

  вулиця Садова, тел. 0 (66) 337-11... показати
  вулиця Садова, 38, тел. +380(66)337-11-77 детальніше
  Мережа діагностичних центрів СДС була заснована у 2010 році, поступово збільшуючи мережу по всій Україні. Ми використовуємо сучасні апарати МРТ Philips 1.5 Тесла, СКТ Philips Brilliance 64, УЗД...

Коротко про діагностичний центр у Ірпені (Київська)

На цій сторінці зібрані діагностичний центр, розташовані у Ірпені (Київська). Locator відомо про одна діагностичний центр поряд з цим місцем серед яких СДС , який розташований на вул. Садова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці діагностичний центр.

 • Скільки Діагностичний центр у Ірпені?

  За даним Locator у Ірпені ведуть діяльність 1 Діагностичний центр.

 • Які Діагностичний центр найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Діагностичний центр у Ірпені: СДС.

 • Де знаходиться найближчі від мене Діагностичний центр у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Діагностичний центр, перейдіть на сторінку Діагностичний центр у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Діагностичний центр у Ірпені?

  Ціни на послуги Діагностичний центр залежать від конкретної послуги і Діагностичний центр. Locator.ua дає можливість всім Діагностичний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Діагностичний центр.

 • Послугами яких Діагностичний центр у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Діагностичний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: СДС.

 • Як зв'язатись з цими Діагностичний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Діагностичний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Діагностичний центр у Ірпені

Більше популярних послуг у рубриці:

комп’ютерна томографія (КТ) органів тазу, комп’ютерна томографія нирок, комп’ютерна томографія (КТ) органів черевної порожнини та органів тазу з контрастуванням, МРТ шийного відділу хребта, мрт м'яких тканин, комп’ютерна томографія кістки носа, комп’ютерна томографія кісток черепа, мрт куприка, мрт серця , комп’ютерна томографія головного мозку, комп’ютерна томографія сечовидільних шляхів, комп’ютерна томографія органів грудної клітки, МРТ Гіпофіза, мрт плечового суглоба, МРТ здухвинно-крижових сполучень / ілеосакральних з'єднань , комп’ютерна томографія кісток тазу, комп’ютерна томографія суглобів , МРТ грудного відділу хребта, МРТ органів черевної порожнини, мрт стопи, комп'ютерна томографія, комп’ютерна томографія хребта, мрт головного мозку, мрт гомілковостопного суглоба, мрт сечового міхура, комп’ютерна томографія гайморових пазух, комп’ютерна томографія судин шиї, мрт очних орбіт, мрт нирок та наднирників , мрт органів малого тазу