• target ad

  Тут може бути ваша компанія

  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Limpopo

  вулиця Василя Стуса, тел. 0 (97) 015-30... показати
  вулиця Василя Стуса, 62г, тел. +380(97)015-30-43 детальніше
  Розкішна будівля площею 700 кв. м. Унікальний дизайн, класи з панорамними вікнами, власний кінозал, простора територія для прогулянок на свіжому повітрі. Якісна шкільна освіта в LimPoPo – це...
 • Активскул

  вулиця Літературна, тел. 0 (93) 518-01... показати
  вулиця Літературна, 6ж, тел. +380(93)518-01-54 детальніше
  Приватні школи Активскул знаходиться у Ірпені, вулиця Літературна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 19:00.
 • Школа дитячої освіти Papaya

  вулиця Северинівська, тел. 0 (63) 231-31... показати
  вулиця Северинівська, 120, тел. +380(63)231-31-31 детальніше
  Приватні школи Школа дитячої освіти Papaya знаходиться у Ірпені, вулиця Северинівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 18:00.

Коротко про приватні школи у Ірпені (Київська)

На цій сторінці зібрані приватні школи, розташовані у Ірпені (Київська). Locator відомо про три приватні школи поряд з цим місцем серед яких Limpopo, Активскул, Школа дитячої освіти Papaya , які розташовані на вул. Василя Стуса, вул. Літературна, вул. Северинівська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці приватні школи.

 • Скільки Приватні школи у Ірпені?

  За даним Locator у Ірпені ведуть діяльність 3 Приватні школи.

 • Які Приватні школи найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Приватні школи у Ірпені: Limpopo, Активскул, Школа дитячої освіти Papaya.

 • Де знаходиться найближчі від мене Приватні школи у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Приватні школи, перейдіть на сторінку Приватні школи у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Приватні школи у Ірпені?

  Ціни на послуги Приватні школи залежать від конкретної послуги і Приватні школи. Locator.ua дає можливість всім Приватні школи вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Приватні школи.

 • Послугами яких Приватні школи у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Приватні школи, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Limpopo, Активскул, Школа дитячої освіти Papaya.

 • Як зв'язатись з цими Приватні школи?

  Контакти для зв'язку з цими Приватні школи ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Приватні школи у Ірпені