Locator Київська Ірпінь БібліотекиБібліотеки Ірпінь

Бібліотеки у Ірпені

2
 • Ірпінська міська бібліотека для дітей

  вулиця Шевченка, тел. 0 (45) 976-73... показати
  вулиця Шевченка, 3а, тел. +380(45)976-73-15 детальніше
  Бібліотеки Ірпінська міська бібліотека для дітей знаходиться у Ірпені, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.
 • Ірпінська міська бібліотека для дорослих

  вулиця Шевченка, тел. 0 (45) 976-72... показати
  вулиця Шевченка, 3а, тел. +380(45)976-72-39 детальніше
  Бібліотеки Ірпінська міська бібліотека для дорослих знаходиться у Ірпені, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.

Коротко про бібліотеки у Ірпені (Київська)

На цій сторінці зібрані бібліотеки, розташовані у Ірпені (Київська). Locator відомо про дві бібліотеки поряд з цим місцем серед яких Ірпінська міська бібліотека для дітей, Ірпінська міська бібліотека для дорослих , які розташовані на вул. Шевченка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці бібліотеки.

 • Скільки Бібліотеки у Ірпені?

  За даним Locator у Ірпені ведуть діяльність 2 Бібліотеки.

 • Які Бібліотеки найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Бібліотеки у Ірпені: Ірпінська міська бібліотека для дітей, Ірпінська міська бібліотека для дорослих.

 • Де знаходиться найближчі від мене Бібліотеки у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Бібліотеки, перейдіть на сторінку Бібліотеки у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Бібліотеки у Ірпені?

  Ціни на послуги Бібліотеки залежать від конкретної послуги і Бібліотеки. Locator.ua дає можливість всім Бібліотеки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Бібліотеки.

 • Послугами яких Бібліотеки у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Бібліотеки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ірпінська міська бібліотека для дітей, Ірпінська міська бібліотека для дорослих.

 • Як зв'язатись з цими Бібліотеки?

  Контакти для зв'язку з цими Бібліотеки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Бібліотеки у Ірпені