Locator Київська Ірпінь МузеїМузеї Ірпінь

Музеї у Ірпені

1
 • Ірпінський історико-краєзнавчий музей

  вулиця Шевченка, тел. 0 (45) 976-21... показати
  вулиця Шевченка, 4, тел. +380(45)976-21-27 детальніше
  Музеї Ірпінський історико-краєзнавчий музей знаходиться у Ірпені, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.

Коротко про музеї у Ірпені (Київська)

На цій сторінці зібрані музеї, розташовані у Ірпені (Київська). Locator відомо про одна музеї поряд з цим місцем серед яких Ірпінський історико-краєзнавчий музей , який розташований на вул. Шевченка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці музеї.

 • Скільки Музеї у Ірпені?

  За даним Locator у Ірпені ведуть діяльність 1 Музеї.

 • Які Музеї найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Музеї у Ірпені: Ірпінський історико-краєзнавчий музей.

 • Де знаходиться найближчі від мене Музеї у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Музеї, перейдіть на сторінку Музеї у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Музеї у Ірпені?

  Ціни на послуги Музеї залежать від конкретної послуги і Музеї. Locator.ua дає можливість всім Музеї вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Музеї.

 • Послугами яких Музеї у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Музеї, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ірпінський історико-краєзнавчий музей.

 • Як зв'язатись з цими Музеї?

  Контакти для зв'язку з цими Музеї ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Музеї у Ірпені