• CSD

  вулиця Садова, тел. (800) 330-07... показати
  вулиця Садова, 33, тел. 0(800)330-075 детальніше
  Ми проводимо лабораторні дослідження. Допомагаємо людям ставати сильнішими, здоровішими та впевненішими у собі. Ми допомагаємо кожному клієнту проходити свій шлях до...
 • Сінево

  Ірпінь, вулиця Личака, тел. (800) 507-03... показати
  Ірпінь, вулиця Личака, 16, тел. 0(800)507-030 детальніше
  Медичні лабораторії Сінево знаходиться у Ірпені, вулиця Личака. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 18:00.
 • МедЛаб

  вулиця Авіаконструктора Антонова, тел. 0 (45) 976-17... показати
  вулиця Авіаконструктора Антонова, 8а, тел. +380(45)976-17-27 детальніше
  Медичні лабораторії МедЛаб знаходиться у Ірпені, вулиця Авіаконструктора Антонова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 14:00.
 • НеоЛаб

  вулиця Василя Стуса, тел. (800) 301-02... показати
  вулиця Василя Стуса, 78, тел. 0(800)301-029 детальніше
  Лабораторно-діагностичний центр «Нео-Лаб» – це сучасна високоякісна лабораторна діагностика. В основу нашої роботи закладено принципи високої якості, об'єктивності та економічної доступності...
 • СантаЛен

  Ірпінь, вулиця Соборна, тел. 0 (45) 974-00... показати
  Ірпінь, вулиця Соборна, 118/19, тел. +380(45)974-00-59 детальніше
  Медичні лабораторії СантаЛен знаходиться у Ірпені, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.

Коротко про медичні лабораторії у Ірпені (Київська)

На цій сторінці зібрані медичні лабораторії, розташовані у Ірпені (Київська). Locator відомо про п'ять медичні лабораторії поряд з цим місцем серед яких CSD, Сінево, МедЛаб та інші , які розташовані на вул. Садова, вул. Личака, вул. Авіаконструктора Антонова і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичні лабораторії.

 • Скільки Медичні лабораторії у Ірпені?

  За даним Locator у Ірпені ведуть діяльність 5 Медичні лабораторії.

 • Які Медичні лабораторії найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Медичні лабораторії у Ірпені: CSD, Сінево, МедЛаб.

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичні лабораторії у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичні лабораторії, перейдіть на сторінку Медичні лабораторії у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичні лабораторії у Ірпені?

  Ціни на послуги Медичні лабораторії залежать від конкретної послуги і Медичні лабораторії. Locator.ua дає можливість всім Медичні лабораторії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичні лабораторії.

 • Послугами яких Медичні лабораторії у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичні лабораторії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: CSD, Сінево, МедЛаб.

 • Як зв'язатись з цими Медичні лабораторії?

  Контакти для зв'язку з цими Медичні лабораторії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичні лабораторії у Ірпені

Більше популярних послуг у рубриці:

офтальмологія, ендокринологія, анонімне медичне обстеження, урологія, дієтологія, гастроентерологія, аналізи на дому, санітарна книжка, ендоскопія, діагностична клініка, педіатрія, хірургія, офтальмолог, лікарняний лист, травматологія, ортопедія, лабораторні дослідження, Безкоштовний Wi-Fi, ехокардіографія, медичні довідки, терапевтичні послуги, мамологія, консультація дитячого офтальмолога, медичний огляд, фізіотерапія та ЛФК, вакцинація, гінеколог, УЗД, неврологія, андрологія