Locator Київська Ірпінь ГоспіталіГоспіталі Ірпінь

Госпіталі у Ірпені

1
 • Ірпінський військовий госпіталь

  Ірпінь, вулиця 11-та лінія, тел. 0 (45) 979-33... показати
  Ірпінь, вулиця 11-та лінія, 1, тел. +380(45)979-33-09 детальніше
  Ірпінський військовий госпіталь, розташований у Ірпені, вулиця 11-я лінія, 1, є важливим медичним закладом, який забезпечує якісну медичну допомогу воїнам, ветеранам, особам, які брали участь у...

Коротко про госпіталі у Ірпені (Київська)

На цій сторінці зібрані госпіталі, розташовані у Ірпені (Київська). Locator відомо про одна госпіталі поряд з цим місцем серед яких Ірпінський військовий госпіталь , який розташований на вул. 11-та лінія. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці госпіталі.

 • Скільки Госпіталі у Ірпені?

  За даним Locator у Ірпені ведуть діяльність 1 Госпіталі.

 • Які Госпіталі найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Госпіталі у Ірпені: Ірпінський військовий госпіталь.

 • Де знаходиться найближчі від мене Госпіталі у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Госпіталі, перейдіть на сторінку Госпіталі у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Госпіталі у Ірпені?

  Ціни на послуги Госпіталі залежать від конкретної послуги і Госпіталі. Locator.ua дає можливість всім Госпіталі вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Госпіталі.

 • Послугами яких Госпіталі у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Госпіталі, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ірпінський військовий госпіталь.

 • Як зв'язатись з цими Госпіталі?

  Контакти для зв'язку з цими Госпіталі ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Госпіталі у Ірпені