Київська Ірпінь Тенісні кортиТенісні корти Ірпінь

Тенісні корти у Ірпені

1
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Спортивно-оздоровительный теннисный клуб ЛЮВС
  Ірпінь, -, тел. 0 (97) 750-20... показати
  Ірпінь, -, 12, тел. 0(97)750-20-83 детальніше
  Тенісні корти Спортивно-оздоровительный теннисный клуб ЛЮВС знаходиться у Ірпені, -. Сьогодні ця організація працює за графіком з 06:00 до 22:00.

коротко про тенісні корти у Ірпені

На цій сторінці зібрані тенісні корти, розташовані у Ірпені. Locator.ua відомо про одна тенісні корти поряд з цим місцем серед яких Спортивно-оздоровительный теннисный клуб ЛЮВС , який розташований на . Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці тенісні корти.

 • Скільки Тенісні корти у Ірпені?

  За даним Locator.ua у Ірпені ведуть діяльність 1 Тенісні корти.

 • Які Тенісні корти найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Тенісні корти у Ірпені: Спортивно-оздоровительный теннисный клуб ЛЮВС.

 • Де знаходиться найближчі від мене Тенісні корти у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Тенісні корти, перейдіть на сторінку Тенісні корти у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Тенісні корти у Ірпені?

  Ціни на послуги Тенісні корти залежать від конкретної послуги і Тенісні корти. Locator.ua дає можливість всім Тенісні корти вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Тенісні корти.

 • Послугами яких Тенісні корти у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Тенісні корти, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Спортивно-оздоровительный теннисный клуб ЛЮВС.

 • Як зв'язатись з цими Тенісні корти?

  Контакти для зв'язку з цими Тенісні корти ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Тенісні корти у Ірпені