Київська Ірпінь Центри йогиЦентри йоги Ірпінь

Центри йоги у Ірпені

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Спортивно-оздоровительный теннисный клуб ЛЮВС
  Ірпінь, -, тел. 0 (97) 750-20... показати
  Ірпінь, -, 12, тел. 0(97)750-20-83 детальніше
  Центри йоги Спортивно-оздоровительный теннисный клуб ЛЮВС знаходиться у Ірпені, -. Сьогодні ця організація працює за графіком з 06:00 до 22:00.
 • SPA центр Меркаба
  Ірпінь, вулиця Виговського, тел. 0 (50) 310-25... показати
  Ірпінь, вулиця Виговського, 9а, тел. 0(50)310-25-55 детальніше
  Центри йоги SPA центр Меркаба знаходиться у Ірпені, вулиця Виговського. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.

коротко про центри йоги у Ірпені

На цій сторінці зібрані центри йоги, розташовані у Ірпені. Locator.ua відомо про дві центри йоги поряд з цим місцем серед яких Спортивно-оздоровительный теннисный клуб ЛЮВС, SPA центр Меркаба , які розташовані на вул. Виговського. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці центри йоги.

 • Скільки Центри йоги у Ірпені?

  За даним Locator.ua у Ірпені ведуть діяльність 2 Центри йоги.

 • Які Центри йоги найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Центри йоги у Ірпені: Спортивно-оздоровительный теннисный клуб ЛЮВС, SPA центр Меркаба.

 • Де знаходиться найближчі від мене Центри йоги у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Центри йоги, перейдіть на сторінку Центри йоги у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Центри йоги у Ірпені?

  Ціни на послуги Центри йоги залежать від конкретної послуги і Центри йоги. Locator.ua дає можливість всім Центри йоги вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Центри йоги.

 • Послугами яких Центри йоги у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Центри йоги, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Спортивно-оздоровительный теннисный клуб ЛЮВС, SPA центр Меркаба.

 • Як зв'язатись з цими Центри йоги?

  Контакти для зв'язку з цими Центри йоги ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Центри йоги у Ірпені

Більше популярних послуг у рубриці:

плавальний басейн