Київська обл. Ірпінь Художні школиХудожні школи Ірпінь

Художні школи у Ірпені

3
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ст. художнього профілю ім. А.С. Макаренка
  вулиця Тургенєвська, тел. 0(4597)6-30-0... показати
  вулиця Тургенєвська, 17, тел. 0(4597)6-30-02 детальніше
  Художні школи Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ст. художнього профілю ім. А.С. Макаренка знаходиться у Ірпені, вулиця Тургенєвська. Сьогодні ця організація працює за графіком.
 • Художественная школа академического рисунка и живописи Irpen Art School
  Ірпінь, вулиця Єрощенка, тел. 0(68)166-37-3... показати
  Ірпінь, вулиця Єрощенка, вулиця, тел. 0(68)166-37-34 детальніше
  Художні школи Художественная школа академического рисунка и живописи Irpen Art School знаходиться у Ірпені, вулиця Єрощенка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 21:00.
 • Арт-студия Куклевых
  вулиця Антонова, тел. 0(73)151-20-3... показати
  вулиця Антонова, вулиця, тел. 0(73)151-20-33 детальніше
  Художні школи Арт-студия Куклевых знаходиться у Ірпені, вулиця Антонова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про художні школи у Ірпені

На цій сторінці зібрані художні школи, розташовані у Ірпені. Locator.ua відомо про три художні школи поряд з цим місцем серед яких Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа №1 І-ІІІ ст. художнього профілю ім. А.С. Макаренка, Художественная школа академического рисунка и живописи Irpen Art School, Арт-студия Куклевых , які розташовані на вул. Тургенєвська, вул. Єрощенка, вул. Антонова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці художні школи.

 • Скільки Художні школи у Ірпені?

  За даним Locator.ua у Ірпені ведуть діяльність 3 Художні школи.

 • Де знаходиться найближчі від мене Художні школи у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Художні школи, перейдіть на сторінку Художні школи у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Художні школи у Ірпені?

  Ціни на послуги Художні школи залежать від конкретної послуги і Художні школи. Locator.ua дає можливість всім Художні школи вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Художні школи.

 • Послугами яких Художні школи у Ірпені краще скористатись?⭐

 • Як зв'язатись з цими Художні школи?

  Контакти для зв'язку з цими Художні школи ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Художні школи у Ірпені