Київська Ірпінь Художні школи Танцювальні школиТанцювальні школи Ірпінь

Танцювальні школи у Ірпені

6
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Студія сучасної хореографії "ZOE Dance Studio"
  вулиця Центральна, тел. 0 (97) 972-77... показати
  вулиця Центральна, 16а, тел. 0(97)972-77-62 детальніше
  Студія сучасної хореографії "ZOE Dance Studio" у місті Ірпінь. Заняття для дітей та дорослих. Групи у першій та другій половині дня. Направлення занять: - ранній розвиток, логоритміка, танці з...
 • Хореографическая школа Мармелад
  вулиця Северинівська, тел. 0 (98) 516-13... показати
  вулиця Северинівська, 129а, тел. 0(98)516-13-23 детальніше
  Танцювальні школи Хореографическая школа Мармелад знаходиться у Ірпені, вулиця Северинівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 16:00 до 20:00.
 • Академия танца Style
  вулиця Троїцька, тел. 0 (67) 897-70... показати
  вулиця Троїцька, 33, тел. 0(67)897-70-70 детальніше
  Танцювальні школи Академия танца Style знаходиться у Ірпені, вулиця Троїцька. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 21:00.
 • Студия танца Виолетты Кременчук Jardin de la Dance
  вулиця Зарифи Алієвої, тел. 0 (63) 891-24... показати
  вулиця Зарифи Алієвої, 64, тел. 0(63)891-24-49 детальніше
  Танцювальні школи Студия танца Виолетты Кременчук Jardin de la Dance знаходиться у Ірпені, вулиця Зарифи Алієвої. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Клуб спортивного бального танца Адажио
  Ірпінь, вулиця Шевченка, тел. 0 (97) 920-22... показати
  Ірпінь, вулиця Шевченка, 4д, тел. 0(97)920-22-73 детальніше
  Танцювальні школи Клуб спортивного бального танца Адажио знаходиться у Ірпені, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Школа танцев Esprit
  вулиця Северинівська, тел. 0 (63) 158-81... показати
  вулиця Северинівська, 129а, тел. 0(63)158-81-99 детальніше
  Танцювальні школи Школа танцев Esprit знаходиться у Ірпені, вулиця Северинівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 16:00 до 20:00.

коротко про танцювальні школи у Ірпені

На цій сторінці зібрані танцювальні школи, розташовані у Ірпені. Locator.ua відомо про шість танцювальні школи поряд з цим місцем серед яких Студія сучасної хореографії "ZOE Dance Studio", Хореографическая школа Мармелад, Академия танца Style та інші , які розташовані на вул. Центральна, вул. Северинівська, вул. Троїцька і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці танцювальні школи.

 • Скільки Танцювальні школи у Ірпені?

  За даним Locator.ua у Ірпені ведуть діяльність 6 Танцювальні школи.

 • Які Танцювальні школи найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Танцювальні школи у Ірпені: Студія сучасної хореографії "ZOE Dance Studio", Хореографическая школа Мармелад, Академия танца Style.

 • Де знаходиться найближчі від мене Танцювальні школи у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Танцювальні школи, перейдіть на сторінку Танцювальні школи у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Танцювальні школи у Ірпені?

  Ціни на послуги Танцювальні школи залежать від конкретної послуги і Танцювальні школи. Locator.ua дає можливість всім Танцювальні школи вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Танцювальні школи.

 • Послугами яких Танцювальні школи у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Танцювальні школи, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Студія сучасної хореографії "ZOE Dance Studio", Хореографическая школа Мармелад, Академия танца Style.

 • Як зв'язатись з цими Танцювальні школи?

  Контакти для зв'язку з цими Танцювальні школи ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Танцювальні школи у Ірпені