• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Таксі "Авангард"
  Ірпінь, вулиця Гагаріна, тел. 0 (44) 332-78... показати
  Ірпінь, вулиця Гагаріна, 17, тел. 0(44)332-78-48 детальніше
  Таксі «Авангард» - це високий рівень послуг за оптимальною ціною. Наше таксі можна замовити в будь-який зручний для Вас час. Диспетчери служби цілодобово працюють для забезпечення комфорту кожного...
 • Таксі "2444"
  Ірпінь, вулиця Соборна, тел. 0 (63) 682-30... показати
  Ірпінь, вулиця Соборна, 105б, тел. 0(63)682-30-00 детальніше
  Таксі 2444 - це замовлення таксі в Києві 24/7 за оптимальними цінами. У нашому арсеналі великий парк автомобілів різного класу, що дає можливість скоротити час подачі авто до мінімуму. Ми докладаємо..

коротко про таксі у Ірпені

На цій сторінці зібрані таксі, розташовані у Ірпені. Locator.ua відомо про дві таксі поряд з цим місцем серед яких Таксі "Авангард", Таксі "2444" , які розташовані на вул. Гагаріна, вул. Соборна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці таксі.

 • Скільки Таксі у Ірпені?

  За даним Locator.ua у Ірпені ведуть діяльність 2 Таксі.

 • Які Таксі найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Таксі у Ірпені: Таксі "Авангард", Таксі "2444".

 • Де знаходиться найближчі від мене Таксі у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Таксі, перейдіть на сторінку Таксі у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Таксі у Ірпені?

  Ціни на послуги Таксі залежать від конкретної послуги і Таксі. Locator.ua дає можливість всім Таксі вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Таксі.

 • Послугами яких Таксі у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Таксі, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Таксі "Авангард", Таксі "2444".

 • Як зв'язатись з цими Таксі?

  Контакти для зв'язку з цими Таксі ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Таксі у Ірпені

Більше популярних послуг у рубриці:

тариф таксі "Універсал", тверезий водій, тех. допомога "Прикуриватель" (у випадку сівшого аккумулятора), перевезення тварин, буксирування з тросом