• Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Клімішина Мар'яна Ігорівна
  вулиця Соборна, тел. 0 (97) 502-20... показати
  вулиця Соборна, 118/19, тел. +380(97)502-20-08 детальніше
  Нотаріуси Клімішина Мар'яна Ігорівна знаходиться у Ірпені, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 17:00.
 • Приватний нотаріус Єщенко Андрій Вікторович
  вулиця Личака, тел. 0 (45) 976-12... показати
  вулиця Личака, 16, тел. +380(45)976-12-87 детальніше
  Нотаріуси Приватний нотаріус Єщенко Андрій Вікторович знаходиться у Ірпені, вулиця Личака.
 • Приватний нотаріус Аліменко Валентина Михайлівна
  вулиця Центральна, тел. 0 (97) 577-85... показати
  вулиця Центральна, 35а, тел. +380(97)577-85-45 детальніше
  Нотаріус Валентина Михайлівна Аліменко добре знається на питаннях переходу права власності, і велику частину її роботи становлять правочини, пов’язані з нерухомістю. Свідоцтво №...
 • Приватний нотаріус Поварова Людмила Володимірівна
  вулиця Українська, тел. 0 (97) 434-72... показати
  вулиця Українська, 65б, тел. +380(97)434-72-91 детальніше
  Нотаріус вчиняє нотаріальні дії, передбачені законодавством, у тому числі: оформлення спадщини (спадщина), посвідчення заповітів (заповіти), посвідчення договорів купівлі-продажу, дарування,...
 • Нотариус Демчук Л.В.
  вулиця Грибоєдова, тел. 0 (67) 977-01... показати
  вулиця Грибоєдова, 26, тел. +380(67)977-01-74 детальніше
  Нотаріуси Нотариус Демчук Л.В. знаходиться у Ірпені, вулиця Грибоєдова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про нотаріуси у Ірпені

На цій сторінці зібрані нотаріуси, розташовані у Ірпені. Locator.ua відомо про п'ять нотаріуси поряд з цим місцем серед яких Клімішина Мар'яна Ігорівна, Приватний нотаріус Єщенко Андрій Вікторович, Приватний нотаріус Аліменко Валентина Михайлівна та інші , які розташовані на вул. Соборна, вул. Личака, вул. Центральна і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці нотаріуси.

 • Скільки Нотаріуси у Ірпені?

  За даним Locator.ua у Ірпені ведуть діяльність 5 Нотаріуси.

 • Які Нотаріуси найкращі у Ірпені?

 • Де знаходиться найближчі від мене Нотаріуси у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Нотаріуси, перейдіть на сторінку Нотаріуси у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Нотаріуси у Ірпені?

  Ціни на послуги Нотаріуси залежать від конкретної послуги і Нотаріуси. Locator.ua дає можливість всім Нотаріуси вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Нотаріуси.

 • Послугами яких Нотаріуси у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Нотаріуси, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Клімішина Мар'яна Ігорівна, Приватний нотаріус Єщенко Андрій Вікторович, Приватний нотаріус Аліменко Валентина Михайлівна.

 • Як зв'язатись з цими Нотаріуси?

  Контакти для зв'язку з цими Нотаріуси ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

 • З котрої і до котрої години приймають Нотаріуси?

  В основному Нотаріуси ведуть прийом за стандартним графіком, але з більшістю можливо домовитись про більш зручний для вас час.

Нотаріуси у Ірпені

Схожі рубрики: Нотаріальна контора у Ірпені

Більше популярних послуг у рубриці:

супроводження угод з нерухомістю, оформлення нотаріальної довіреності, засвідчення вірності копій документів, ліквідація ТОВ, компаній, підприємств, консультація нотаріуса, спадкове право, оформлення шлюбного договору, видача свідоцтва про право на спадщину, посвідчення договору купівлі-продажу нерухомості, реєстрація прав на нерухомість, переклад документів, посвідчення часу пред'явлення документа, видача дубліката документа, засвідчення справжності підпису, видача свідоцтв, односторонні угоди, оформлення спадщини, реєстрація ФОП, направлення запиту фізичній або юридичній особі, відкриття конверту з закритим заповітом і оголошення закритого заповіту