• PRO
  Приватний нотаріус Поварова Людмила Володимірівна
  Ірпінь, вулиця Українська, тел. 0 (97) 434-72... показати
  Ірпінь, вулиця Українська, 65б, тел. 0(97)434-72-91, 0(97)500-29-43 детальніше
  Нотариус совершает нотариальные действия, предусмотренны законодательством, в том числе: оформления наследства (наследство), удостоверение завещаний (завещания), удостоверение договоров...
 • Приватний нотаріус Бова Т.В.
  вулиця Соборна, тел. 0 (93) 211-91... показати
  вулиця Соборна, 103, тел. 0(93)211-91-35 детальніше
  Нотаріуси Приватний нотаріус Бова Т.В. знаходиться у Ірпені, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Приватний нотаріус Єщенко Андрій Вікторович
  вулиця Личака, тел. 0 (4597) 6-12... показати
  вулиця Личака, 16, тел. 0(4597)6-12-87 детальніше
  Нотаріуси Приватний нотаріус Єщенко Андрій Вікторович знаходиться у Ірпені, вулиця Личака.
 • Нотариус Демчук Л.В.
  вулиця Кірічека, тел. 0(67)977-01-7... показати
  вулиця Кірічека, 6, тел. 0(67)977-01-74 детальніше
  Нотаріуси Нотариус Демчук Л.В. знаходиться у Ірпені, вулиця Кірічека. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про нотаріуси у Ірпені

На цій сторінці зібрані нотаріуси, розташовані у Ірпені. Locator.ua відомо про чотири нотаріуси поряд з цим місцем серед яких Приватний нотаріус Поварова Людмила Володимірівна, Приватний нотаріус Бова Т.В., Приватний нотаріус Єщенко Андрій Вікторович та інші , які розташовані на вул. Українська, вул. Соборна, вул. Личака і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці нотаріуси.

 • Скількі нотаріусів у Ірпені?

  За даним Locator.ua у Ірпені ведуть діяльність 4 нотаріусів.

 • Де знаходиться найближчий від мене нотаріус у Ірпені?

  Для того аби дізнатись по якій адресі знаходиться найближчий від вас нотаріус, наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги нотаріусів у Ірпені?

  Ціни на послуги нотаріусів залежать від конкретної послуги і самого нотаріуса (приватні нотаріуси мають право встановлювати свої ціни). Locator.ua дає можливість нотаріусам вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці нотаріуса.

 • До якого нотаріуса у Ірпені звернутись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до нотаріусів, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Приватний нотаріус Поварова Людмила Володимірівна, Приватний нотаріус Бова Т.В., Приватний нотаріус Єщенко Андрій Вікторович.

 • Як зв'язатись з цими нотаріусами?

  Контакти для зв'язку з цими нотаріусами ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

 • З котрої і до котрої години приймають нотаріуси?

  В основному нотаріуси ведуть прийом за стандартним графіком, але з більшістю можливо домовитись про більш зручний для вас час.

Нотаріуси у Ірпені

Схожі рубрики: Нотаріальна контора у Ірпені

Більше популярних послуг у рубриці:

видача свідоцтва про право на спадщину, посвідчення договорів, оформлення шлюбного договору, виїзд нотаріуса додому, видача свідоцтва про право власності на частку в спільному майні, видача документа з архіву нотаріуса, відкриття конверту з закритим заповітом і оголошення закритого заповіту, односторонні угоди, передача заяви фізичної та юридичної особи іншій фізичній і юридичній особі, реєстрація прав на нерухомість, направлення запиту фізичній або юридичній особі, посвідчення часу пред'явлення документа, оформлення спадщини, посвідчення договору купівлі-продажу нерухомості, засвідчення справжності підпису