• PRO
  Приватний нотаріус Поварова Людмила Володимірівна
  вулиця Українська, тел. 0 (97) 434-72... показати
  вулиця Українська, 65б, тел. 0(97)434-72-91, 0(97)500-29-43 детальніше
  Нотариус совершает нотариальные действия, предусмотренны законодательством, в том числе: оформления наследства (наследство), удостоверение завещаний (завещания), удостоверение договоров...
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • нотаріус Клімішина Мар`яна Ігорівна
  вулиця Соборна, тел. 0 (97) 502-20... показати
  вулиця Соборна, 118/19, тел. 0(97)502-20-08 детальніше
  Нотаріуси нотаріус Клімішина Мар`яна Ігорівна знаходиться у Ірпені, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Приватний нотаріус Бова Т.В.
  вулиця Соборна, тел. 0 (93) 211-91... показати
  вулиця Соборна, 103, тел. 0(93)211-91-35 детальніше
  Нотаріуси Приватний нотаріус Бова Т.В. знаходиться у Ірпені, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 18:00.
 • Приватний нотаріус Єщенко Андрій Вікторович
  вулиця Личака, тел. 0 (4597) 6-12... показати
  вулиця Личака, 16, тел. 0(4597)6-12-87 детальніше
  Нотаріуси Приватний нотаріус Єщенко Андрій Вікторович знаходиться у Ірпені, вулиця Личака.
 • Нотариус Демчук Л.В.
  вулиця Кірічека, тел. 0(67)977-01-7... показати
  вулиця Кірічека, 6, тел. 0(67)977-01-74 детальніше
  Нотаріуси Нотариус Демчук Л.В. знаходиться у Ірпені, вулиця Кірічека. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про нотаріуси у Ірпені

На цій сторінці зібрані нотаріуси, розташовані у Ірпені. Locator.ua відомо про п'ять нотаріуси поряд з цим місцем серед яких Приватний нотаріус Поварова Людмила Володимірівна, нотаріус Клімішина Мар`яна Ігорівна, Приватний нотаріус Бова Т.В. та інші , які розташовані на вул. Українська, вул. Соборна і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці нотаріуси.

 • Скільки Нотаріуси у Ірпені?

  За даним Locator.ua у Ірпені ведуть діяльність 5 Нотаріуси.

 • Де знаходиться найближчі від мене Нотаріуси у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Нотаріуси, перейдіть на сторінку Нотаріуси у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Нотаріуси у Ірпені?

  Ціни на послуги Нотаріуси залежать від конкретної послуги і Нотаріуси. Locator.ua дає можливість всім Нотаріуси вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Нотаріуси.

 • Послугами яких Нотаріуси у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Нотаріуси, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Приватний нотаріус Поварова Людмила Володимірівна, нотаріус Клімішина Мар`яна Ігорівна, Приватний нотаріус Бова Т.В..

 • Як зв'язатись з цими Нотаріуси?

  Контакти для зв'язку з цими Нотаріуси ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

 • З котрої і до котрої години приймають Нотаріуси?

  В основному Нотаріуси ведуть прийом за стандартним графіком, але з більшістю можливо домовитись про більш зручний для вас час.

Нотаріуси у Ірпені

Схожі рубрики: Нотаріальна контора у Ірпені

Більше популярних послуг у рубриці:

консультація нотаріуса, видача свідоцтва про право на спадщину, реєстрація ТОВ, компаній, підприємств, нотаріальний переклад, видача дубліката документа, засвідчення справжності підпису, видача свідоцтв, видача свідоцтва про право власності на частку в спільному майні, супроводження угод з нерухомістю, ліквідація ТОВ, компаній, підприємств, перереєстрація підприємств, спадкове право, посвідчення часу пред'явлення документа, переклад документів, оформлення спадщини, видача документа з архіву нотаріуса, посвідчення договору купівлі-продажу нерухомості, ліквідація громадської організації, відкриття конверту з закритим заповітом і оголошення закритого заповіту, реєстрація ФОП