Київська обл. Ірпінь Художні школи Музична школаМузична школа Ірпінь

Музична школа у Ірпені

1
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Детская музыкальная школа г. Ирпеня
  вулиця Шевченка, тел. 0(4597)6-17-4... показати
  вулиця Шевченка, вулиця, тел. 0(4597)6-17-48 детальніше
  Музична школа Детская музыкальная школа г. Ирпеня знаходиться у Ірпені, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.

коротко про музична школа у Ірпені

На цій сторінці зібрані музична школа, розташовані у Ірпені. Locator.ua відомо про одна музична школа поряд з цим місцем серед яких Детская музыкальная школа г. Ирпеня , який розташований на вул. Шевченка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці музична школа.

 • Скільки Музична школа у Ірпені?

  За даним Locator.ua у Ірпені ведуть діяльність 1 Музична школа.

 • Де знаходиться найближчі від мене Музична школа у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Музична школа, перейдіть на сторінку Музична школа у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Музична школа у Ірпені?

  Ціни на послуги Музична школа залежать від конкретної послуги і Музична школа. Locator.ua дає можливість всім Музична школа вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Музична школа.

 • Послугами яких Музична школа у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Музична школа, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Детская музыкальная школа г. Ирпеня.

 • Як зв'язатись з цими Музична школа?

  Контакти для зв'язку з цими Музична школа ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Музична школа у Ірпені