Київська обл. Ірпінь Медичні лабораторіїМедичні лабораторії Ірпінь

Медичні лабораторії у Ірпені

4
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • МедЛаб
  Ірпінь, вулиця Антонова, тел. 0(4597)6-17-2... показати
  Ірпінь, вулиця Антонова, 8а, тел. 0(4597)6-17-27 детальніше
  Медичні лабораторії МедЛаб знаходиться у Ірпені, вулиця Антонова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 14:00.
 • НеоЛаб
  Ірпінь, вулиця Пушкінська, тел. 0800301-02... показати
  Ірпінь, вулиця Пушкінська, 78, тел. 0800301-029 детальніше
  Медичні лабораторії НеоЛаб знаходиться у Ірпені, вулиця Пушкінська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 19:00.
 • Медицинский центр Первоцвет
  вулиця Новооскольська, тел. 0(97)506-03-0... показати
  вулиця Новооскольська, 8в, тел. 0(97)506-03-07 детальніше
  Медичні лабораторії Медицинский центр Первоцвет знаходиться у Ірпені, вулиця Новооскольська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Сінево
  Ірпінь, вулиця Личака, тел. 0800507-03... показати
  Ірпінь, вулиця Личака, 16, тел. 0800507-030 детальніше
  Медичні лабораторії Сінево знаходиться у Ірпені, вулиця Личака. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 18:00.

коротко про медичні лабораторії у Ірпені

На цій сторінці зібрані медичні лабораторії, розташовані у Ірпені. Locator.ua відомо про чотири медичні лабораторії поряд з цим місцем серед яких МедЛаб, НеоЛаб, Медицинский центр Первоцвет та інші , які розташовані на вул. Антонова, вул. Пушкінська, вул. Новооскольська і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичні лабораторії.

 • Скільки Медичні лабораторії у Ірпені?

  За даним Locator.ua у Ірпені ведуть діяльність 4 Медичні лабораторії.

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичні лабораторії у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичні лабораторії, перейдіть на сторінку Медичні лабораторії у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичні лабораторії у Ірпені?

  Ціни на послуги Медичні лабораторії залежать від конкретної послуги і Медичні лабораторії. Locator.ua дає можливість всім Медичні лабораторії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Медичні лабораторії.

 • Послугами яких Медичні лабораторії у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичні лабораторії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: МедЛаб, НеоЛаб, Медицинский центр Первоцвет.

 • Як зв'язатись з цими Медичні лабораторії?

  Контакти для зв'язку з цими Медичні лабораторії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичні лабораторії у Ірпені