Київська Ірпінь Медичні лабораторіїМедичні лабораторії Ірпінь

Медичні лабораторії у Ірпені

5
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • НеоЛаб
  Ірпінь, вулиця Пушкінська, тел. (800) 301-02... показати
  Ірпінь, вулиця Пушкінська, 78, тел. 800)301-029 детальніше
  Лабораторно-діагностичний центр «Нео-Лаб» – це сучасна високоякісна лабораторна діагностика. В основу нашої роботи закладено принципи високої якості, об'єктивності та економічної доступності...
 • МедЛаб
  Ірпінь, вулиця Антонова, тел. 0 (45) 976-17... показати
  Ірпінь, вулиця Антонова, 8а, тел. 0(45)976-17-27 детальніше
  Медичні лабораторії МедЛаб знаходиться у Ірпені, вулиця Антонова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 14:00.
 • Сінево
  вулиця Личака, тел. (800) 507-03... показати
  вулиця Личака, 16, тел. 800)507-030 детальніше
  Медичні лабораторії Сінево знаходиться у Ірпені, вулиця Личака. Сьогодні ця організація працює за графіком з 07:00 до 18:00.
 • Медицинский центр Первоцвет
  вулиця Ново-Оскольська, тел. 0 (97) 506-03... показати
  вулиця Ново-Оскольська, 8в, тел. 0(97)506-03-07 детальніше
  Медичні лабораторії Медицинский центр Первоцвет знаходиться у Ірпені, вулиця Ново-Оскольська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • СантаЛен
  Ірпінь, вулиця Соборна, тел. 0 (45) 974-00... показати
  Ірпінь, вулиця Соборна, 118/19, тел. 0(45)974-00-59 детальніше
  Медичні лабораторії СантаЛен знаходиться у Ірпені, вулиця Соборна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.

коротко про медичні лабораторії у Ірпені

На цій сторінці зібрані медичні лабораторії, розташовані у Ірпені. Locator.ua відомо про п'ять медичні лабораторії поряд з цим місцем серед яких НеоЛаб, МедЛаб, Сінево та інші , які розташовані на вул. Пушкінська, вул. Антонова, вул. Личака і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці медичні лабораторії.

 • Скільки Медичні лабораторії у Ірпені?

  За даним Locator.ua у Ірпені ведуть діяльність 5 Медичні лабораторії.

 • Які Медичні лабораторії найкращі у Ірпені?

  Locator радить відвідати насступні Медичні лабораторії у Ірпені: НеоЛаб, МедЛаб, Сінево.

 • Де знаходиться найближчі від мене Медичні лабораторії у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Медичні лабораторії, перейдіть на сторінку Медичні лабораторії у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Медичні лабораторії у Ірпені?

  Ціни на послуги Медичні лабораторії залежать від конкретної послуги і Медичні лабораторії. Locator.ua дає можливість всім Медичні лабораторії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Медичні лабораторії.

 • Послугами яких Медичні лабораторії у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Медичні лабораторії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: НеоЛаб, МедЛаб, Сінево.

 • Як зв'язатись з цими Медичні лабораторії?

  Контакти для зв'язку з цими Медичні лабораторії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Медичні лабораторії у Ірпені

Більше популярних послуг у рубриці:

педіатрія, діагностична клініка, ендоскопія, виїзд додому, санітарна книжка, гастроентерологія, дієтологія, урологія, комп'ютерна томографія, ендокринологія, офтальмологія, кардіологія, медична книжка омк-1, рентген, оторіноларінгологія, андрологія, неврологія, анонімне медичне обстеження, гінекологія, вакцинація