Київська обл. Ірпінь Діагностичний центрДіагностичний центр Ірпінь

Діагностичний центр у Ірпені

1
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Медицинский центр Диметра Мед
  вулиця Українська, тел. 0(4597)6-70-5... показати
  вулиця Українська, українська, тел. 0(4597)6-70-57 детальніше
  Діагностичний центр Медицинский центр Диметра Мед знаходиться у Ірпені, вулиця Українська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.

коротко про діагностичний центр у Ірпені

На цій сторінці зібрані діагностичний центр, розташовані у Ірпені. Locator.ua відомо про одна діагностичний центр поряд з цим місцем серед яких Медицинский центр Диметра Мед , який розташований на вул. Українська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці діагностичний центр.

 • Скільки Діагностичний центр у Ірпені?

  За даним Locator.ua у Ірпені ведуть діяльність 1 Діагностичний центр.

 • Де знаходиться найближчі від мене Діагностичний центр у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Діагностичний центр, перейдіть на сторінку Діагностичний центр у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Діагностичний центр у Ірпені?

  Ціни на послуги Діагностичний центр залежать від конкретної послуги і Діагностичний центр. Locator.ua дає можливість всім Діагностичний центр вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Діагностичний центр.

 • Послугами яких Діагностичний центр у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Діагностичний центр, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медицинский центр Диметра Мед.

 • Як зв'язатись з цими Діагностичний центр?

  Контакти для зв'язку з цими Діагностичний центр ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Діагностичний центр у Ірпені