Київська обл. Ірпінь Дитячі поліклінікиДитячі поліклініки Ірпінь

Дитячі поліклініки у Ірпені

2
 • Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Медичний центр Baby Health
  Ірпінь, вулиця Гостомельське шосе, тел.
  Ірпінь, вулиця Гостомельське шосе, 2г, тел. детальніше
  Дитячі поліклініки Медичний центр Baby Health знаходиться у Ірпені, вулиця Гостомельське шосе. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:00.
 • Поликлиническое отделение Ирпенской детской городской больницы
  вулиця Садова, тел. 0(4597)6-71-1... показати
  вулиця Садова, 29, тел. 0(4597)6-71-13 детальніше
  Дитячі поліклініки Поликлиническое отделение Ирпенской детской городской больницы знаходиться у Ірпені, вулиця Садова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

коротко про дитячі поліклініки у Ірпені

На цій сторінці зібрані дитячі поліклініки, розташовані у Ірпені. Locator.ua відомо про дві дитячі поліклініки поряд з цим місцем серед яких Медичний центр Baby Health, Поликлиническое отделение Ирпенской детской городской больницы , які розташовані на вул. Гостомельське шосе, вул. Садова. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дитячі поліклініки.

 • Скільки Дитячі поліклініки у Ірпені?

  За даним Locator.ua у Ірпені ведуть діяльність 2 Дитячі поліклініки.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дитячі поліклініки у Ірпені?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дитячі поліклініки, перейдіть на сторінку Дитячі поліклініки у Ірпені і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дитячі поліклініки у Ірпені?

  Ціни на послуги Дитячі поліклініки залежать від конкретної послуги і Дитячі поліклініки. Locator.ua дає можливість всім Дитячі поліклініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці Дитячі поліклініки.

 • Послугами яких Дитячі поліклініки у Ірпені краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дитячі поліклініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медичний центр Baby Health, Поликлиническое отделение Ирпенской детской городской больницы.

 • Як зв'язатись з цими Дитячі поліклініки?

  Контакти для зв'язку з цими Дитячі поліклініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дитячі поліклініки у Ірпені